21 лютого 2017 р.

Проникливе слово Кобзаря

Огляд-конкурс читців-декламаторів  «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»


Цікаво і змістовно 16 лютого пройшов огляд-конкурс читців-декламаторів  «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів  1- 4 класів. Кожен із учасників відзначився особливою манерою читання, креативністю, емоційністю, вмінням передати безсмертний дух поетичного слова. Проникливе слово Великого Кобзаря нікого не залишило байдужим. Звучали такі твори поета: «Бандуристи», «Доля», «Княжна», «Зацвіла в долині…», «Мені однаково, чи буду…», «Мені тринадцятий минало», «У нашім раї на землі», «Садок вишневий», «Тихо плаче Україна», «Думка», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Сон», «Зоре моя вечірняя», «Гайдамаки», «Кавказ»
Дякуємо усім конкурсантам за позитивні емоції, які вони подарували глядачам. Щиро вітаємо з перемогою Ніколайчук Юлію, ученицю 3-В класу! Бажаємо подальших творчих успіхів, адже вона представлятиме нашу початкову школу у міському конкурсі.

Шануймо Шевченка в сім’ї вольній новій, завжди згадуймо його, щоб  він жив серед нас у пам’яті людській!







14 лютого 2017 р.

Досвід вчителя

Проблемна тема - використання новітніх технологій для створення ситуації успіху.

Вчитель- Нетрусова Марина Анатоліївна


    Старший вчитель вищої категорії Нетрусова Марина Анатоліївна у своїй роботі керується словами Ш.Амонашвілі :"Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм вчителем".
    Перез сучасним вчителем постає запитання:як зробити навчання не тільки продуктивним і результативним, а й цікавим? Технологією, яка сприяє вирішенню цього завдання є технологія  "Створення ситуації успіху", в основі якої лежить особистісно орієнтований підхід до процесу навчання та виховання. Вчитель використовує такі прийоми: "Мікрофон", лінгвістичні казки, робота в групах, економічні задачі, технологія складання павутинок, дидактичні ігри, "Загальна радість", "Сповідь". "Еврика" та інші. 
    Невдовзі відбудеться бінарний урок "Українська мова - Інформатика" з використанням новітніх технологій для створення ситуації успіху. Про свої результати розповімо на сторінці блогу.

3 лютого 2017 р.

Конкурс "Родовідне дерево"

Вчитель - Костюк Валентина Анатоліївна

                                               Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього. 
                                               Родовідне дерево – дерево пам’яті роду.
 Готуючись до конкурсу родовідного дерева, четвертокласники Рівненської ЗОШ №23, цікавились історією свого роду, розпитували у своїх батьків, бабусь і дідусів про коріння родини, і разом з ними створили свої родовідні дерева.
  27 січня,  підсумовуючи конкурс , вчителькою Костюк В.А. був проведений захід, на якому учні за найкращі роботи отримали грамоти. Враховуючи оригінальність, естетичність і змістовність робіт були визначені I,II, III місця. Найкращою роботою стало родовідне дерево Мурас Софії, учениці 4-В класу.
 Щоб роду не було переводу, він має жити багато літ!










3-В клас

Шкільна форма - це фантастично!!!

Вчитель - Нетрусова Марина Анатоліївна

   Учень іде до школи. Як одягти дитину? Це питання стоїть перед батьками протягом усього навчання у школі. Адже шкільний статут ставить на перше місце шкільну форму, яка виховує дисциплінованість, охайність, не відволікає від навчання. 
   Незабаром рейд-перевірка шкільної форми. Ми разом з дітьми вирішили "підняти планку" ставлення до шкільної форми. Під девізом "Шкільна форма - це модно, це - красиво, це - круто, це - фантастично" ми провели фотосесію. Дівчата були охайно заплетені, одягнені у різні моделі: і плаття, і сарафани, і спіднички, і брюки. Хлопцям залишились костюми. Були під піджаками і звичайні сорочки, і вишиванки, що надало формі патріотичного відтінку. 
   Коли діти побачили, як гарно можна виглядати у шкільній формі, то зрозуміли, що це дійсно модно і круто. Діти зрозуміли - їм добре, а батькам легше.
   Віват шкільній формі!!!







4-г клас

Година спілкування - "День соборності"

Вчитель - Парфенюк Світлана Миколаївна

    День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. У 4-Г класі була проведена година спілкування "День Соборності України". Діти поглибили свої знання про історію виникнення свята Соборності України. Вони декламували вірші, розповідали про минулі і сучасні події. Кульмінацією свята стало утворення "живого ланцюга Соборності". Учні міцно взялися за руки, утворивши ланцюг єднання, щоб відчути дух єдності та гордості за свою державу.